Zadzwoń do nas 795 077 133
Napisz do nas sklepgardenia@o2.pl
Jesienne „Tak”

Jesienne „Tak”


Często pod koniec lata wpadamy w melancholię i smutek oraz staramy napawać się ostatnimi dniami słonecznego lata. Wszak absolutnie nie jest to powodem do smutku! A to dlatego, że po lecie nadchodzi jesień, która tak samo jak jej poprzedniczka potrafi nas oczarować swoim pięknem. My- Polacy, należymy do tej grupy szczęśliwców, którzy jak nikt inny może cieszyć się tak zwaną „polską, złotą jesienią”. Jeśli nie przepadacie za upałami, wybór daty na powiedzenie sakramentalnego „Tak”  pomiędzy wrześniem a listopadem może być idealnym rozwiązaniem . Uroczystości ślubne mają wtedy wyjątkowy urok.

Różnorodna i różnobarwna jesień jest niedościgniona pod względem dostarczania pomysłów na dekoracje ślubu i wesela. Pamiętajmy, że owe powinny być odzwierciedleniem przyrody sezonowej i tego co daje nam Matka Natura. Jako ozdobę często wykorzystuje się np. jarzębinę, jesienne liście czy nawet kosze jesiennych owoców i warzyw.  Dekoracje charakteryzują się ciemnymi, intensywnymi oraz bogatymi barwami czerwieni, złota, brązu i rudości.

 

 

Jesienią coraz wcześniej zaczyna zapadać zmrok co większość ludzi uważa za wadę tej konkretnej pory roku. Jednak jeśli chodzi o ślub uważamy, że jest to wielki atut. Wyobraźcie sobie chociaż stary, piękny kościół, gdy robi się już ciemno, a świątynia rozświetlona jest lampionami ustawionymi wzdłuż nawy. W ten sposób możemy bardzo łatwo uzyskać romantyczną atmosferę, a tego przy okazji ślubu nigdy nie za dużo. Wiele Panien Młodych dobiera właśnie kolory, dekorację czy swoją wymarzoną suknię tak, aby kojarzyła się ona z romantyzmem.

 

Jeśli chodzi o jesienne bukiety ślubne, dominują barwy ciemne oraz ciepłe. Można w nich wykorzystać prawie wszystko! Warto pamiętać, że Paniom o chłodnym typie urody bardziej pasować będą wyraziste i ciepłe barwy wiązanek. Natomiast Panie o cieplejszej urodzie powinny wybrać odcienie beżów i jasnych brązów. Najczęściej do bukietów jesiennych wykorzystuje się dalie, goździki, róże, słoneczniki, mieczyki i inne.

adres

PIŁSUDSKIEGO 46, 23-310 MODLIBORZYCE

telefon

795 077 133

Facebook Messenger